Föremål som liknar oljemålning A HOLM
2142 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 3 juli 2023
6379 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 6 februari 2023
3123 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 19 december 2022
7507 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 31 oktober 2022
8191 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 25 oktober 2021
3086 Oljemålning
Såld: 11.500 kr
Såldes den 16 december 2019
7011 Oljemålning
Såld: 12.500 kr
Såldes den 25 november 2019
9273 Oljemålning
H A Holmberg. Signerad. Olja på pannå, 38x30 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2019
3125 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 10 september 2018